Останні новини

Харків’ян запрошують перевірити свій імунітет проти кору

Зробити аналіз можуть всі охочі. Для цього необхідно звернутися до медичного закладу за місцем реєстрації, або до сімейного лікаря і здати кров.

В Харківському обласному лабораторному центрі таке дослідження обійдеться громадянам в 47 гривень. Коштом обласного бюджету заклад було забезпечено всім необхідним для проведення лабораторного дослідження.

Наразі в обласному центрі активно продовжують проводити дослідження для організованих колективів.

За словами директора Харківського обласного центру Любові Махота, робота ведеться в межах укладених договорів зі школами, дитсадками та медичними установами.

Нагадаємо, щодо захворюваності на кір у Харківській області зберігається напружена епідемічна ситуація. Рівень захворюваності залишається високим.

За тиждень захворюваність на кір зросла на 5,6 %. Зареєстровано 113 хворих, з них дітей — 38 (33,6 %). Всього з початку року станом на 30 січня в області зареєстровано 394 хворих. Дітей до 17 років — 39,8 % (157 хворих).

Станом на 1 лютого на Харківщині проведено щеплення 5384 дітям. Щеплення дитячому та дорослому населенню проводяться у закладах охорони здоров’я первинної ланки.

На сьогодні область повністю забезпечена вакциною виробництва Бельгії для проведення щеплень проти кору.

Нагадаємо.