Останні новини

Харківські локації перемогли в туристичному конкурсі «SafeTravels»

Підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу «SafeTravels Contest 2020», в якому взяли участь туристичні об’єкти: готелі, туроператори, аеропорти, туристичні атракції та ін.

За словами організаторів, перемога в конкурсі надає бізнесу можливість використання спеціально розробленого знака «SafeTravels», за допомогою якого туристи можуть ідентифікувати безпечні локації, пам’ятки і компанії по всьому світу які відповідають світовим протоколам охорони здоров’я та гігієни.

За результатами конкурсу, який пройшов в грудні 2020 року, харківські підприємства туристичної галузі стали переможцями в категоріях: готелі та місця розміщення; туристичні атракції; аеропорти.

Наявність спеціального знака «SafeTravels» у цих об’єктів свідчить про те, що вони адаптовані і готові працювати під час пандемії COVID-19, а харків’яни і гості міста Харкова можуть відчувати себе там у безпеці.

Довідково. Конкурс «SafeTravels Contest 2020» був ініційований Національною туристичною організацією України з метою зменшення негативних наслідків поширення пандемії COVID-19 на сферу туризму країни.

Нагадаємо.