Харків’ян запрошують взяти участь у виборі кращих книг України

Мешканці Харкова можуть проголосували за 30 найкращих книжок, написаних за часів незалежності України.

На Міжнародному BookForum відбулася урочиста презентація проєкту «30 знакових книжок нашої незалежності». Це один з наймасштабніших в Україні онлайн проєктів, присвячених видатним літературним творам і виданням, що побачили світ з 1991 по 2021 роки.

Організатори закликають долучитись до голосування, щоб разом створити унікальний список видань, що вплинули на формування та розвиток нашої країни та її громадян.

З 15 вересня до 15 жовтня на сайті проєкту «30 знакових книжок Нашої Незалежності» серед списку зі 100 видань, сформованого експертами книговидавничої галузі, літературознавцями, перекладачами, істориками літератури, можна проголосувати за книжку, що, саме на вашу думку, викликала суспільний резонанс, висвітлила важливі історичні події, повернула забутих персоналій, сприяла створенню національної ідентичності і становленню Незалежності нашої держави.

З видань, що представлятимуть як художню, так і науково-популярну літературу, за підсумками отриманої ними кількості голосів сформують фінальний список з 30 книжок.

Результати всеукраїнського онлайн голосування будуть оголошені наприкінці жовтня.

Нагадаємо.