Харків’ян запрошують відзначити 115-річчя харківського трамвая

Парад і виставка трамваїв пройдуть у Харкові в неділю, 25 липня.

Захід приурочено до 115-річчя від дня відкриття в Харкові першої лінії електричного трамвая, яка проходила від Балашівського переїзду вулицями Петинською, Зміївською, Нетеченською, Подільським мостом, а також Подільським і Костюринським провулками до Павлівської площі.

Колона трамваїв на чолі з найновішим на сьогоднішній день низькопідлоговим вагоном Т3-ВПНП рівно об 11:00 відправиться від Сергіївської площі. Також в колоні будуть представлені єдиний в місті з двома дверима вагон Т3, два вагони Т6 різних модифікацій і ретро-вагон МТВ-82.

Стати пасажирами вагонів, що братимуть участь у параді, зможуть всі охочі. Для цього необхідно прийти на місце старту (зупинка «Сергіївська площа») о 10:45 і зайняти місця в вагонах.

Під час параду вагони пройдуть повз Південний вокзал і Держпром до парку імені Горького. На зупинці «Держпром» передбачена коротка зупинка, на якій можна буде перейти в інший вагон і продовжити поїздку на ньому.

Після розвороту вагонів біля парку імені Горького колона трамваїв повернеться на пр. Незалежності до Держпрому, де з 12:30 розпочнеться виставка трамваїв.

До експозиції приєднаються ретро-вагон серії «Х», а також трамвайна спецтехніка, яка не перевозить пасажирів, проте вкрай необхідна для роботи трамваїв.

На виставці крім вагонів будуть представлені історичні та сучасні фотографії трамваїв міста Харкова, а також інформація про роботу підприємств електротранспорту. Також відбудеться урочисте нагородження працівників транспорту.

Харків’ян запрошують відвідати заходи і відзначити 115-річчя харківського електричного трамвая.

Нагадаємо.