Останні новини

В Україні подешевшали плодоовочеві культури

З розпалом сезону збору персиків та нектаринів ці кісточкові дешевшають. Знизилась ціна і на виноград, дині та кавуни. Огірки з початку тижня дещо подорожчали, а ціни на овочі борщового набору майже не змінились.

Наразі ціна перців Білозірка та Хаскі коливається від 7 до 10 гривень за кілограм. Нетоварний перець для переробки можна придбати по 3 грн за кілограм, йдеться у моніторингу ринку від AgroTimes. Перець типу Геркулес вартує від 15 до 25 грн за кілограм.

Діапазон цін на столовий виноград – від 20 до 55 грн за кілограм, персики можна придбати за 15 – 30 грн за кілограм. Ціна на круглі кавуни впала до 1 – 1,5 грн за кілограм. Диня в середньому вартує 5 грн за кілограм.

Яблука з початком сезону дешевшають. Зараз їх можна придбати за 12 – 16 грн за кілограм. Вартість груш коливається від 20 до 25 грн за кілограм.

Ціни на картоплю коливаються від 3 до 5 грн за кілограм. Морква дещо подешевшала і наразі вартує від 3 до 5 грн за кілограм. Ціна на буряк стабільна – 5 грн за кілограм. Діапазон цін на цибулю на гуртовому ринку коливається від 3 до 8 грн за кілограм.

Огірки на оптовому ринку на Херсонщині можна придбати за ціною від 12 до 15 грн за кілограм. Червоні помідори вартують від 5 до 12 грн за кілограм, а чері – 15 – 35 грн за кілограм. Ціни на помаранчеві томати коливаються від 6 до 16 грн за кілограм.

Нагадаємо.