Останні новини

Найбільші борги із заробітної плати мають підприємства промисловості

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на окремих підприємствах, в установах та організаціях Харківської області, на 1 серпня становила 504,4 млн.грн.

Упродовж липня поточного року заборгованість із заробітної плати збільшилася на 7,7%, що складало 35,9 млн.грн.  Обсяг боргу на початок липня. склав 9,0% від фонду оплати праці, нарахованого за липень 2020 року.

Заборгованість перед працівниками економічно активних підприємств упродовж липня збільшилась на 29,0 млн.грн і на 1 серпня становила 214,6 млн.грн.

За даними ГУ статистики, основна частина невиплаченої заробітної плати (124,8 млн.грн)  припадала на підприємства промисловості, що складало 58,2% від загального показника.

Кількість працівників, які вчасно не отримали заробітну плату, на 1 серпня 2020 року становила 11,9 тис. осіб. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому 18,0 тис.грн.

За територіальним розподілом найбільший розмір заборгованості із виплати заробітної плати зберігається на підприємствах м. Харкова – 168,1 млн.грн. Також заборгованість мала місце у м. Лозовій, м. Люботині, Балаклійському, Барвінківському, Валківському, Вовчанському, Зміївському, Красноградському, Харківському та Чугуївському районах.

Нагадаємо.