Малому та середньому бізнесу надали фінансову підтримку на період карантину

В області діє соціальна программа з метою збереження робочих місць.

Кошти надаються для здійснення виплат працівникам у разі втрати ними частини зарплати внаслідок зупинення чи скорочення діяльності підприємства через карантин.

Програма діє в період карантину та протягом 30 днів після його закінчення. Розмір виплат встановлюється за кожну годину скорочення робочого часу з розрахунку двох третин тарифної ставки/окладу, але він не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати (4723 грн).

Також протягом карантину спрощені умови реєстрації в службі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю на цей період.

Зареєстрованим у службі зайнятості безробітним допомога призначається з першого дня набуття статусу. До карантину звільненим за власним бажанням допомога виплачувалася з 91 дня набуття статусу.

Розмір допомоги по безробіттю на період карантину та протягом 30 днів після його завершення підвищено до 1000 гривень мінімальний.

Забезпечено можливість подання заяв про надання статусу безробітного та допомоги по безробіттю дистанційно, тобто на електронну пошту центру зайнятості, де людині зручно перебувати на обліку.

З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Державного центру зайнятості.

Нагадаємо.