Останні новини

Затримано чоловіка, який протягом тижня скоїв розбійні напади на аптеки і кредит-кафе

Правопорушником виявився 34-річний громадянин, раніше неодноразово судимий за майнові злочини.

25 жовтня у відділенні кредитної установи по вулиці Валентинівській невідомий чоловік під загрозою предмета, схожого на пістолет, заволодів грошима у розмірі 4800 гривень та втік.

Схожі випадки сталися кількома днями раніше в Індустріальному, Немишлянському та Шевченківському районах Харкова.

22 жовтня до кредит-кафе по проспекту Олександрівському зайшов невідомий чоловік віком близько 30 років та під загрозою предмета, схожого на пістолет, заволодів грошима на суму більше 5700 гривень.

Через дві години схожа за прикметами людина зайшла до приміщення аптеки на проспекті Московському у Немишлянському районі Харкова та в аналогічний спосіб під загрозою застосування предмета, схожого на пістолет, відкрито заволоділа грошима на суму 6 тисяч гривень.

24 жовтня об 11:36 зловмисник зайшов до аптеки по проспекту Науки у Шевченківському районі міста. Погрожуючи пістолетом провізору, заволодів грошима з каси у сумі 2800 гривень.

Одразу після скоєння зловмисником чергового злочину у Московському районі Харкова 25 жовтня поліцейські вийшли на його слід. Через 3 години розшукуваного затримали у місті Валки. Чоловік прямував до Полтави, щоб сховатися від переслідування правоохоронців.

Чоловіку загрожує від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо.