Російські ракети влучили по навчальних закладах у Холодногірському та Індустріальному районах

Рятувальники Харківського гарнізону ДСНС за добу, з 14 по 15 липня, здійснили 18 оперативних виїздів.

Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області, дев’ять з них – на ліквідацію пожеж (три – спричинених обстрілами), два – для надання допомоги населенню, один – для проведення аварійно-рятувальних робіт, один – для допомоги працівникам сфери ЖКГ, ще п’ять – з інших причин.

Дві пожежі, спричинені ворожими обстрілами, сталися у Чугуївському та одна – у Харківському районах області. Там горіли житловий будинок, гараж та ферма. Зокрема, у Чугуївському районі близько 3:00 горів житловий будинок площею 200 кв. м. О 4:55 пожежу ліквідували.

Також цієї ночі ворожого обстрілу зазнав Харків. Зокрема, дві ракети влучили поблизу будівлі навчального закладу у Холодногірському районі. В результаті вибуху пошкоджено фасад будівлі, вибито вікна та зруйновано трамвайні колії навпроти навчального корпусу. Ще одна ракета влучила на подвір’я неподалік школи у Індустріальному районі, внаслідок чого частково постраждала будівля навчального закладу. Поряд – жодної військової інфраструктури, лише цивільні об’єкти. Пожеж у цих випадках не було.

Нагадаємо.