Найсучасніші тролейбуси вже протягом тижня курсуватимуть маршрутами Харкова

Перші два нових тролейбуси, придбані в рамках угоди з ЄБРР для КП “Тролейбусне депо №2”, вже прибули до Харкова.

Новий рухомий склад виготовлений в Луцьку, виробник – автоскладальний завод ПАТ “Автомобільна компанія “Богдан Моторс”. Тролейбуси будуть надходити партіями. Скоро прибудуть ще два, в серпні – близько 30, а до кінця осені місто отримає решту. Загалом 57 нових тролейбусів. Сума контракту – 11,5 млн євро. Сюди, крім вартості транспорту, входить постачання запчастин та обладнання.

В тролейбусах –  двигуни харківського ДП “Електроважмаш”. Вся система управління, крім ходових частин, українського виробництва.

Два нові тролейбуси вийдуть на маршрути вже протягом тижня. Тролейбуси з низькою підлогою, обладнані майданчиком для людей з обмеженими можливостями, можуть нахилятися в бік на 7-10 см для посадки. У салоні встановлений кондиціонер посиленої потужності для пасажирів, ще один – біля водія. Також у нових тролейбусах збільшено кількість опалювальних приладів. Новий транспорт більш просторий, стеля в ньому вища, кватирки ширші, а за рахунок іншого розміщення обладнання на задній площадці є п’ять посадочних місць, а не три. У тролейбусах встановлені камери відеоспостереження і відеореєстратор, а також великі дзеркала в самому вагоні. Крім того, всередині салону передбачені USB-порти для зарядки техніки, а від Wi-Fi вирішили відмовитися, оскільки в місті гарне покриття мобільного інтернету.

Також ці тролейбуси з автономним ходом, тобто в разі необхідності можуть опустити “роги” і приблизно з кілометр їхати, як автобуси. Це нова розробка, яку наразі застосовують у кількох містах України.

Нові тролейбуси вийдуть на різні маршрути. За рахунок поставки 57 одиниць до кінця осені парк депо №2 оновлять на 70-80%.

Нагадаємо