Харків’ян просять на Великдень утриматися від відвідування богослужінь

Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій закликав харків’ян в день Світлого Христового Воскресіння залишатися вдома і долучитися до божественної літургії за допомогою онлайн-трансляції.

«На сьогоднішній час людство спіткала страшна біда – хвороба, яка називається коронавірус. Я закликаю наших віруючих людей – усіх, хто живе у Харкові і в Харківській області, прислухатися до заклику керівництва країни, до порад лікарів – у Великодню ніч залишатися вдома і там молитися. Все буде проходити в режимі онлайн завдяки телевізійній та інтернет-трансляції – ви усі будете брати участь у святі Пасхи Христової», – зазначив Онуфрій.

Також митрополит Онуфрій повідомив, що в саме свято Пасхи, на Великому тижні і на Світлій седмиці храми будуть відкриті, люди зможуть відвідати їх, але пускатимуть до церков лише обмежену кількість людей.

В єпархії зазначили, що не всі храми Харкова і області вестимуть онлайн-трансляцію богослужінь, а лише ті, які мають технічну можливість для цього. Але церковнослужителі впевнені, що і цього буде цілком достатньо, щоб християни долучилися до служби.

Крім того, у повідомлені сказано, що священиків запрошують на підприємства, де печуть паски, для окроплення їх святою водою, тому в реалізацію надходитиме вже освячений продукт.

Нагадаємо.