Закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука

25 серпня закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини». У змаганнях взяли участь найсильніші лучники України – представники м. Києва, Вінницької, Сумської, Чернівецької, Чернігівської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Львівської і Харківської областей. Програмою передбачено виступи в класичному (олімпійському) і блочному луці. Всього участь у змаганнях взяло близько 180 спортсменів. Перший комплект медалей спортсмени розіграли серед змішаних команд у всіх категоріях. В категорії класичного лука серед дорослих спортсменів харківські спортсмени Мелехов Артем, МСУ та Дубровіна Катерина, ЗМС зайняли почесне третє місце. Серед кадетів в цьому виді програми переможцями змагань стали харківські юні лучники – Гуліч Олег та Ярмак … Читати далі Закінчився ІІІ етап Кубку України зі стрільби з лука