Юна каратистка виборола «срібло» міжнародного турніру

«Premier League Kharkiv open» – міжнародний турнір, за нагороди якого у розділах боролися понад 1200 спортсменів різного віку з шести країн світу.

Срібну нагороду змагань виборола і Анастасія Могильна, курсантка Національного університету цивільного захисту України (ф-т оперативно-рятувальних сил). На шляху до нагороди у віковій групі до 18 років та ваговій категорії 54 кг вихованка інтерконтинентального чемпіона з боксу,  здолала всіх суперниць і поступилася лише у фінальній сутичці.

Переможцем загальнокомандного заліку став клуб «Катана» з Чорноморська. У доробку його спортсменів 16 золотих, 14 срібних та 16 бронзових медалей.

Друге місце за клубом «Легіон» (9 золотих, 1 срібна, 8 бронзових нагород), а третє посів столичний клуб «Чемпіон» (7 золотих, 4 срібних, 13 бронзових медалей).