Каратист із Харкова виграв «бронзу» престижного турніру в Парижі

Харківський каратист Олег Пащенко, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, здобув бронзову нагороду Paris Open. Загалом українці завершили змагання в Парижі з чотирма нагородами. Одеситка Анжеліка Терлюга виграла золоту нагороду у ваговій категорії до 55 кг. Примітно, що вона стала єдиною спортсменкою не з Франції, яка завоювала медаль найвищого ґатунку. Юлія Палашевська (Одеса) виборола «срібло» у ваговій категорії до 50 кг. Бронзову медаль здобула Аніта Серегіна із Чорноморська (до 61 кг). У загальному заліку українські каратисти розташувалися на другому місці, поступившись лише господарям турніру – команді Франції (31 медаль). Нагадаємо. Харків’яни тріумфально виступили на першості країни з карате … Читати далі Каратист із Харкова виграв «бронзу» престижного турніру в Парижі