Останні новини

Японія планує не вводити карантин для іноземців під час Олімпіади

Японія розглядає можливість звільнення глядачів з-за кордону на Олімпійських та Паралімпійських іграх наступного літа у Токіо від 14-денного періоду карантину.

Але зазначається, що хоча уряд поки ще не вирішив, чи дозволить закордонним глядачам відвідувати літні ігри. Якщо це буде схвалено, ймовірно, вони будуть зобов’язані пройти тестування на коронавірус кілька разів до вильоту і контролювати свій стан після в’їзду в Японію, повідомляють джерела.

На відміну від іноземних спортсменів і персоналу, для яких уряд також планує полегшити обмеження на в’їзд, глядачам також буде дозволено користуватися громадським транспортом, з огляду на труднощі в обмеженні їхнього пересування.

Олімпійські організатори, як очікується, приблизно навесні мають прийняти рішення щодо кількості глядачів, які будуть допущені до ігор.

Уряд Японії вже планує дозволити іноземним спортсменам і персоналу, у тому числі з країн і регіонів, на яких Японія вводить заборону на в’їзд, прибути у країну за умови, що вони нададуть докази того, що вони отримали негативний результат тесту на коронавірус і вживають достатніх запобіжних заходів, перебуваючи у країні.

Нагадаємо.