Ватерполісти вибороли срібні нагороди Кубка України

Чоловіча збірна Харківської області з водного поло стала срібним призером Кубка України. Змагання завершилися у Львові.

У перший ігровий день збірна Харківської області завдала поразки динамівцям Ужгорода. У півфіналі підопічні Сергія Колточіхіна, Сергія Столярова та Володимира Войтенка обіграли ВК «Маріуполь» 16:10. А в фіналі харків’яни зустрічалися з господарями басейну і чемпіонами країни львівським «Динамо».

Перший період наша команда почала досить впевнено і повела в рахунку 3:1. Однак, далі гра вирівнялася і перший період завершився внічию 3:3. У другому періоді харків’яни пропустили у свої ворота чотири голи, не зумівши забитий жодного. Це і зумовило підсумковий результат – 6:11.

У підсумку збірна Харківської області посіла на турнірі друге місце і отримала срібні медалі.