Українка виборола дебютні юніорські медалі на рівні чемпіонатів світу

Україна здобула перші медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів. Їх принесла 18-річна Світлана Самуляк. Збірна України розпочала участь у чемпіонаті світу з важкої атлетики серед юніорів, що триває в грецькому Геракліоні. У другий день змагань на помост вийшла перша українська спортсменка – 18-річна Світлана Самуляк, яка й принесла команді першу медаль чемпіонату. Українка змагалася в категорії до 55 кг. Торік на світовій юніорській першості в Ташкенті Самуляк виступала в категорії до 59 кг і лишилася без медалей. Цього разу Світлана виборола два “срібла”: велике й мале. Самуляк показала другий результат у ривку, подужавши 89 кг у третій спробі. … Читати далі Українка виборола дебютні юніорські медалі на рівні чемпіонатів світу