У Харкові пройшов Міжнародний турнір з карате

Змагання «Kharkiv Open 2020» відбулись в Харківському палаці спорту «Локомотив».

Дев’ятий за рахунком турнір став найчисленнішим у своїй історії за географією учасників та зібрав 850 спортсменів.

Продемонструвати свою майстерність до Харкова приїхали каратисти зі всієї України, а також гості з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Іспанії, Марокко, Пакистану, Польщі, Туреччини та Філіппін.

Найсильнішими виявилися спортсмени Київського СК «Чемпіон», які здобули 14 золотих, 10 срібних та 19 бронзових нагород. Друге місце посів клуб «Катана» з міста Чорноморськ Одеської області (10-5-10), третіми стали представники клубу «Олімпік-Миколаїв» (8-3-11).

На жаль, харківським клубам увійти у першу п’ятірку турніру не вдалося. Найкращий результат показав клуб «Тайкан», який посів сьоме місце. На рахунку його каратистів –  5 золотих, 5 срібних та 9 бронзових медалей.

У наступному році відбудеться десятий турнір «Kharkiv Open», а в планах організаторів – зібрати 1500 спортсменів та запросити ще більше країн до участі в ньому.