Тріумф харків’ян на обласному чемпіонаті з футболу

Черговий тур чемпіонату Харківської області з футболу пройшов при повному домінуванні господарів — чотири перемоги з п’яти. Однією серед цих команд-переможців став харківський «Авангард», який вдома в гольовий «перестрілці» здолав ФК «Першотравенський» (5:3). 8 серпня відбувся передостанній, восьмий тур першого кола чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорів у Вищій лізі. Лідер першості харківський «Універ-Динамо» без особливих зусиль взяв свої чергові три очки. Цікавим вийшло протистояння між ФК «Зміїв» і «Лозовій-Панютина». Вже на третій хвилині гості вийшли вперед, але за три хвилини господарі відновили паритет, реалізувавши пенальті. У середині першого тайму зміївчани повели в рахунку, а на старті другого тайму команда-лідер подвоїла свою перевагу. За 16 хвилин до кінця поєдинку гості відіграли один м’яч. 3:2 — зміївчани отримують вольову перемогу, завдяки … Читати далі Тріумф харків’ян на обласному чемпіонаті з футболу