Світоліна вийшла з п’ятірки світового рейтингу

Після турніру WTA 1000, який проходив в Мадриді, жіноча тенісна асоціація опублікувала оновлений світовий рейтинг.

У ньому українська тенісистка Еліна Світоліна опустилася нижче п’ятого рядка.

Переможницею WTA 1000 стала Аріна Соболенко з Білорусі, яка піднялася в рейтингу WTA на три позиції, посівши четверте місце. Також в десятку кращих тенісисток повернулася Петра Квітова (Чехія).

Українка Еліна Світоліна вперше з вересня 2020 року покинула ТОП-5 рейтингу, вона опинилася на шостому місці. Марта Костюк опустилася на два рядки і знаходиться на 79-му місці.

А ось українська тенісистка Ангеліна Калініна виграла турнір в Загребі, піднялася на 24 позиції і потрапила на 141-е місце.

Нині Світоліна готується до старту турніру в Римі. Почесна харків’янка почне виступи з другого кола турніру WTA 1000. Суперниця Еліни – американка Аманда Анісімова.