Нагородили переможців Харківського напівмарафону

24 березня пройшов третій Харківський напівмарафон «Kharkiv Half Marathon-2019».

Спортсмени бігли дистанції – 21,097 км та 5 км. Стартували і фінішували від Харківського національного медичного університету. Траса проходила по проспекту Науки.

Цьогорічні учасники забігу представили практично всі міста України – Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполя та ін. Також на харківський забіг приїхали гості з Білорусі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Індії та Марокко. Вік наймолодшої учасниці, яка фінішувала на дистанції 5 км, – 6 років, найстаршого учасника – 69 років.

Як повідомив організатор заходу Андрій Павелко, торік у напівмарафоні взяли участь близько 600 чоловік, а в цьому – вже 825 учасників, 630 з яких бігли основну дистанцію – 21 км.

На дистанції 5 км перемогу серед чоловіків здобув Нестор Лучик (15 хв. 49 сек.), серед жінок – Ольга Донченко (18 хв. 59 сек.).

Ольга Донченко розповіла, що зазвичай бігає марафони і напівмарафон, дистанцію 5 км вибрала, щоб отримати новий досвід.

У напівмарафоні кращий результат серед чоловіків в категоріях:

– 18-39 років показав Дмитро Пожевілов (1:11:29),

– 40-49 років – Олександр Сердюк (1:15:33),

– 50-59 років – Олег Тимофієнко (1:31: 42),

– 60 плюс – Юрій Полунін (1:39:05).

– Першим напівмарафон серед юнаків до 17 років пробіг Ярослав Красніков (1:22:17).

Серед жінок перші місця посіли в категоріях:

– до 17 років – Тамара Северьянова (1:29:21),

– до 40 років – Тетяна Вілісова (1:19:59),

– 40-49 років – Наталія Караван (1:30:26),

– 50-59 років – Світлана Гелета (1:48:52),

– 60 плюс – Тетяна Любченко (2:01:16).

Спортсменам, які показали найкращий результат в своїх вікових категоріях, вручили кубки та дипломи.

Довідково. 2018 року у напівмарафоні взяли участь понад 600 чоловік. В цьому році – 825 учасників, 630 з яких бігли основну дистанцію – 21 км.