Харківський борець став чемпіоном України

У Харкові визначилися переможці та призери чемпіонату України з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Леоніда Дуная. В активі господарів турніру 5 медалей. Чемпіоном України у ваговій категорії до 86 кг. став харків’янин Мухаммед Алієв. На шляху до перемоги він здолав чотирьох суперників, в тому числі ще одного харківського борця Мраза Джафаряна, а в фіналі – Олексія Доманицького з Львівської області. Мраз Джафарян зайняв у цій ваговій категорії 3-е місце. Срібним призером чемпіонату у ваговій категорії до 57 кг. став харківський борець Каміль Керімов. Він успішно провів три поєдинки, але в фіналі поступився киянину Андрію Яценко. У ваговій категорії до … Читати далі Харківський борець став чемпіоном України