Харківський баскетбольний клуб «ймовірно» вийшов до чвертьфіналу Кубка України

«Харківські Соколи» перемогли «Хімік», але з порушенням ліміту – на майданчику одночасно грали 5 легіонерів. «Харківські Соколи» вдома обіграли «Хімік» у матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу з рахунком 78:64. На велику перерву команди пішли за значної переваги «Соколів» – 44:25. У третій 10-хвилинці «Хімік» скоротив відставання до шести очок, але зробити повноцінний камбек гостям не вдалося. Харків’яни виявилися сильнішими у четвертій чверті та здобули підсумкову впевнену перемогу. Згідно з регламентом, у матчах чоловіків на майданчику одночасно може бути не більше ніж 4 легіонери. Зазначимо, що раніше в українському баскетболі були такі випадки, тоді порушники отримували технічні поразки. Яке … Читати далі Харківський баскетбольний клуб «ймовірно» вийшов до чвертьфіналу Кубка України