Харківські гонщики вибороли перемогу

Харківські гонщики спортивного клубу «Лідер» втретє поспіль здобули перемогу на етапі чемпіонаті України з картингу, який пройшов на трасі в місті Кам’янське. Перемогу здобув гонщик, 2-х кратний чемпіон України Олександр Дерюга, який виграв всі заїзди: кваліфікацію, предфінал, фінал і суперфінал. Друге місце зайняв його одноклубник Микита Фурніка. На почесному третьому місці розташувався Олексій Телюк. Але його спіткала невдача: Телюк успішно фінішував, але при зважуванні йому не вистачило 200 грамів до встановленої регламентом змагань мінімальної ваги боліда зі спортсменом, і суддівська колегія анулювала його результат. У класі «Comer Micro» вікова категорія від 5 до 7 років, команду «Лідера» представляв Ілля Гнатенко, … Читати далі Харківські гонщики вибороли перемогу