Харківські гонщики вибороли перемогу

Харківські гонщики спортивного клубу «Лідер» втретє поспіль здобули перемогу на етапі чемпіонаті України з картингу, який пройшов на трасі в місті Кам’янське.

Перемогу здобув гонщик, 2-х кратний чемпіон України Олександр Дерюга, який виграв всі заїзди: кваліфікацію, предфінал, фінал і суперфінал. Друге місце зайняв його одноклубник Микита Фурніка. На почесному третьому місці розташувався Олексій Телюк. Але його спіткала невдача: Телюк успішно фінішував, але при зважуванні йому не вистачило 200 грамів до встановленої регламентом змагань мінімальної ваги боліда зі спортсменом, і суддівська колегія анулювала його результат.

У класі «Comer Micro» вікова категорія від 5 до 7 років, команду «Лідера» представляв Ілля Гнатенко, якому на момент змагань ще не виповнилося шести років.

У першому заїзді Ілля увійшов до трійки лідерів, зумівши по ходу заїзду, стартуючи з восьмого місця, відвоювати п’ять позицій.

У третьому заїзді харків’янину вдалося обійти двох суперників ще до кінця першого кола і впритул наблизитися до лідируючої групи. В один з моментів, троє спортсменів, серед яких був Ілля, впритул наблизилися один до одного, і відбулося торкання. Аварія пройшла без наслідків для пілотів і техніки, але за сумою трьох заїздів Ілля опинився на 8-й позиції.

Нагадаємо.