Боксери області перемогли на чемпіонаті України

В Одесі проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків, на якому збірна Харківської області посіла перше загальнокомандне місце. Участь у змаганнях взяли приблизно 200 спортсменів з усіх регіонів країни, які розіграли медалі у 13 вагових категоріях. У трьох із них перемогли харків’яни. Загалом боксери Харківщини завоювали в Одесі три золоті, одну срібну та три бронзові медалі. Чемпіонами України стали: Богдан Толмачов (вагова категорія до 80 кг). Сергій Горсков (вагова категорія до 86 кг). Роберт Мартон (вагова категорія до 92 кг). Срібним призером у вазі до 67 кг став Ярослав Харциз. Бронзові медалі завоювали: Юрій Шестак (вагова категорія до 60 кг), Максим Коц (вагова … Читати далі Боксери області перемогли на чемпіонаті України