У Києві проходить Форум місцевого самоврядування

Масштабний Форум місцевого самоврядування 5 грудня проходить у київському Конгрес-центрі «Парковий», зібравши представників з усієї України. Відкрив захід Президент України Петро Порошенко.

Серед спікерів Форуму – президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Від міжнародної спільноти на комунікаційному майданчику виступатимуть Голова Представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, заступник Голови Місії Посольства США в Україні Памела Тремонт та інші.

Дві пленарні сесії Форуму присвячені новому етапу реформи децентралізації, накресленню дорожньої карти і визначення пріоритетів; фінансам і ресурсам: можливостям та дії в реалізації секторальних повноважень.

Друга сесія буде акцентована на комплексний просторовий розвиток та ІТ-рішення – просторове планування та інвестиції, управління земельними ресурсами та ІТ-технології.

Ще одним напрям Форуму є енергоефективність як заощадливість та конкурентоспроможність. Йтиметься про заощадження ресурсів та зменшення витрат на житлово-комунальні послуги; впровадження енергоефективних технологій у різних сферах; приклади енергоефективних рішень; енергоменеджмент у громадах.

За матеріалами: oblrada.kharkov.ua