Останні новини

Краснокутська громада придбала медичне обладнання в рамках обласного конкурсу

Мініпроєкт «Оснащення офтальмологічного кабінету медичним обладнанням» у КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» отримав перемогу у 2021 році в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді».

В рамках мініпроєкту «Оснащення офтальмологічного кабінету медичним обладнанням» придбано комплект обладнання для офтальмологічного кабінету у складі безконтактного тонометра, периметра, щілинної лампи зі столом, електропідіймального стола.

Бюджет проєкту – 496,9 тис. гривень в тому числі:

  • з обласного бюджету 347,8 тис. гривень;
  • з селищного бюджету 131,9 тис. гривень;
  • кошти партнерів 15 тис. гривень.

За словами депутата обласної ради Сергія Чернова, завдяки цьому проєкту вдалося покращити якість медичних послуг у сільській місцевості.

«Ми змогли організувати навчання сільських лікарів, середнього медичного персоналу. В рамках цього проєкту були здійснені ремонти в багатьох медичних установах області, було придбане сучасне обладнання, відкриті нові кабінети, зокрема для проведення великого переліку аналізів, мешканцям багатьох районів тепер не треба їхати у місто. Кошти, які отримує регіон в рамках Проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді», є інвестиціями, які мають вагоме значення для розвитку соціальної інфраструктури Слобожанщини», – вважає Сергій Чернов.

Довідково. Зоною обслуговування КНП «Краснокутська центральна районна лікарня» лікарні є територія Краснокутської громади з населенням 26,9 тис. осіб. Офтальмологічний кабінет лікарні обслуговує близько вісімдесяти пацієнтів на тиждень.

Нагадаємо.