Випускники та інтерни виявили бажання лікувати хворих на COVID-19

Ректори вишів та директори медичних коледжів повідомили, що серед випускників є бажаючі працювати з хворими на COVID-19.

«Дев’ять людей готові йти в диспансер радіаційного захисту, 16 – у обласну інфекційну лікарню, – повідомив директор Куп’янського медичного коледжу Олег Брянцев. – Вони готові йти працювати з 1 липня, хоча за законом у них місяць відпустки, але вони готові йти просто зараз».

Бажання працювати виявили й випускники Харківського обласного медичного коледжу. За даними директора закладу Едуарда Хомченка, про це повідомили вже кілька медичних сестер, рентген-лаборант та кілька фельдшерів.

Найближчим часом повний перелік спеціалістів, яких потребують медичні заклади області отримає кожен виш та кожен медичний коледж регіону.

Протягом останнього тижня з Харківського обласного диспансеру радіаційного захисту населення, який 22 червня почав приймати хворих на коронавірус, звільнилося 15 медичних працівників.

За останній тиждень звільнилося 15 осіб. За словами адміністрації лікарні, пішли всі анестезіологи, залишилася одна, три терапевта, лікарів інших спеціальностей – один, шість медсестер, шість санітарок. Усі інші написали відмову від роботи.

Нагадаємо.