У Харкові проводять масштабну дезінфекцію

Бригади Міської дезінфекційної служби «Чистий дім Україна» 30 березня приступили до санітарної обробки під’їздів в житлових будинках з метою профілактики поширення коронавіруса у Харкові.

Наразі обробку проводять п’ять бригад міської дезінфекційної служби, які працюють у всіх районах міста.

«Протягом півтора тижні ми плануємо обробити 3 тисячі під’їздів в 900 житлових будинках. Після чого приступимо до процесу дезінфекції по другому колу. Ми будемо проводити санітарну обробку до тих пір, поки не припиниться небезпечна ситуація в Харкові», – сказано у повідомленні.

За словами працівників служби, обробка проводиться розчином амонію, який є ефективним засобом для дезінфекції. При цьому засіб не представляє небезпеки для людей і домашніх тварин.

Протягом кожного дня бригади дезінфекторів планують обробляти близько 300 під’їздів. Роботи проводяться з 9:00 до 17:00. Графіки обробки розміщуються заздалегідь на під’їздах будинків.

Також в арсеналі підприємства є аерозольний генератор холодного туману, який дозволяє дезінфікувати відкриті території великої площі.

«Ми обробляємо, в основному, парки і приватні території, але якщо буде необхідність, то почнемо обробляти тротуари і вулиці».

Нагадаємо.