Останні новини

У Харківській області посилили контроль за дотриманням карантинних заходів

За попередній тиждень, з 26 по 31 серпня, Держпродспоживслужбою здійснено 1542 перевірки закладів громадського харчування, продовольчої торгівлі, агропродовольчих ринків тощо.

Порушення виявлені на 449 (29%) об’єктах. Для усунення виявлених порушень видано 449 приписів та пропозицій, оформлено 17 протоколів.

Під час перевірок виявлялися факти нехтування відвідувачами використанням засобів захисту, зокрема, відсутність або невірне носіння захисних масок, відсутність захисних окулярів на працівниках, відсутність контейнерів для збору використаних масок, не проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 2 години та інші.

Загалом з початку запровадження карантинних заходів фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області проведено майже 29 тисяч перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних вимог, порушення карантинних вимог виявлялись в 27%.

З метою усунення виявлених порушень оформлено 8028 приписів (пропозицій), складено 691 протокол про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо.