Слобожанська митниця назвала ТОП порушень 2020 року

Слобожанська митниця назвала топ «креативних» випадків порушення митних правил за минулий рік.

На першому місці – виявлення майже 20 кг марихуани напередодні Різдва у паливному баці авто

Подія трапилась  на пункті пропуску «Гоптівка». У паливному баці було виявлено поліетиленові пакунки загальною кількістю 66 (шістдесят шість) пакунків з марихуаною вагою 19,3 кг.

На другому місці – аналогічна ситуація- виявлення 12,2 кг. марихуани у паливному баці знову на пункті пропуску «Гоптівка», напередодні свята Водохрещі. Загальна вага виявленої марихуани – 12,2 кг.

Третє місце посіли мати з дочкою, які сховали на собі 100 приладів біорезонансної терапії «Life Balance». Жінки сховали прилади під верхній одяг та мали неприродно «пишний» вигляд. Загальна попередня вартість вилучених предметів склала 1,5 млн. гривень.

На четвертому місці – електропіч «Saturn», а саме спроба ввезення до України на пункті пропуску «Гоптівка» тяжких наркотиків, зокрема  метадону в картонній коробці з написом «Піч електрична «SATURN».

П’яте місце – невдала спроба вивезення з України старовинної ікони на дерев’яній дощці. Подія відбулась в  пункті пропуску «Юнаківка». Ікону Божої Матері з немовлям виявили у валізі пасажира  вантажівки.

Шосте місце посіла бабця-контрабандистка. 71-річна громадянка прямувала у пасажирському мікроавтобусі. Результатом огляду особистих речей та одягу стала знахідка двох пляшок з речовиною рослинного походження вагою близько 430 грам.

На сьомому місці – овчарка Любомир та його знахідка — 28 одиниць пластикових пляшок  з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору вагою 10,7 кг.  В паливному баці легкового авто замість бензину пес виявив маріхуану.

Нагадаємо.