Піротехніки ДСНС знищили 318 мін і боєприпасів

Протягом тижня піротехнічними службами ДСНС на території Харківської області було знищено понад 318 одиниць мін і боєприпасів.

Також, за тиждень вогнеборці загасили 109 пожеж. 29 з них виникли в результаті обстрілів окупантами населених пунктів Богодухівського, Ізюмського, Куп’янського, Харківського, Чугуївського районів області.

Російські війська завдавали ударів по приватному сектору прифронтових населених пунктів, унаслідок яких 1 особа загинула, 7 постраждали.

7 червня вдалось загасити пожежу на території Піщанського лісництва Ізюмського лісового господарства площею 3450 га, ліквідація якої тривала з 27 травня.

8 червня у Холодногірському районі міста Харкова рятувальники загасили пожежу площею 1800 м кв., яка виникла внаслідок загоряння відходів з пластмаси та поліетиленової плівки. Полум’я швидко поширилось на розташовані поруч будівлі, зокрема 2 станції технічного обслуговування. Жертв та постраждалих немає.

9 червня під час гасіння побутової пожежі у Холодногірському районі міста Харкова, що виникла на 9-му поверсі житлової 9-поверхівки одна жінка загинула. Причиною виникнення пожеж стало порушення правил пожежної безпеки.

Нагадаємо.