Наслідки снігового буревію

Cнігові замети, які обрушилися на Харківщину завдали значної шкоди місцевим мешканцям.

Без електроструму залишились мешканці Лозівського і Барвінківського районів. Проте, 25 грудня електропостачання тут було повністю відновлено. Аварійні роботи протягом вчорашнього дня тривали в шести районах області.

Аварійні бригади «Обленерго» продовжують працювати і до тепер. Адже знеструмленими залишились школи, дитячі садки і котельні районів.

На трасах під Харковом у сніговому полоні періодично опинялися автомобілі. Зокрема, мікроавтобуси з людьми. Снігоприбиральна техніка не встигала ліквідовувати наслідки стихії.

25 листопада в Харкові перевели на зимовий режим роботи всі снігоприбиральні машини, а також створили спеціальні чергові бригади для боротьби з наслідками стихії. Що стосується прибудинкових територій, їх розчищенням будуть займатися двірники. Крім того, на маршрутах курсуватимуть чергові трамваї і тролейбуси, щоб уникнути обмерзання контактної мережі.

За словами комунальників, випало біля 30 сантиметрів снігу – це набагато перевищує місячну норму, а він випав за шість годин. Дорожні служби працюють у 3 зміни.

У парках і скверах сніг прибирають майже 400 комунальників, задіяно 46 одиниць техніки. У дворах працюють 1348 двірників, які також прибирають тротуари і внутрішньоквартальні дороги.