Харківська область залишилась у «зеленій зоні» епідеміологічної небезпеки

Місто Харків і Харківська область залишаються у зеленій зоні. Таке рішення ухвалила 7 серпня Комісія з питань техногенно-технологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій.

Про зміни на мапі зонування повідомив голова комісії, міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу за результатами засідання.

За його словами, зміни торкнуться лише міст Луцьк і Тернопіль. Харків міністр у виступі не згадав. Лише перепросив за технічну помилку, через яку місто випадково отримало «червоний» статус.

«Сьогодні сталася технічна помилка, коли деякі інформаційні ресурси розповсюдили інформацію… Це була суто технічна помилка одного з представників… Хочу вибачитися за технічну помилку, яку допустив працівник Центру громадського здоров’я».

Вранці на сайті Центру громадського здоров’я  розмістили інтерактивну мапу: згідно з нею місто Харків, окремо від регіону, увійшов до червоної зони. Вона передбачає низку обмежень із заборон через ризик поширення коронавірусної інфекції. Через дві години вигляд мапи змінився: повернули попереднє зонування.

Проте ситуація на Харківщині залишається напруженою. Це пов’язано зі збільшенням кількості нових випадків COVID за добу.

Нагадаємо.