Останні новини

Вони ніколи не повернуться на Землю

НАСА обрало подружжя, яке вирушить на Марс.

Подружжя повністю відмовилося від земного життя і можливості мати дітей. Вони входять в ТОП-5 кандидатів для польоту на Марс, де проведуть все своє життя.

Перша подорож людей на Марс стане найбільшим досягненням науки за всю історію людства.

У 2032 вчені планують відправити на Червону планету колонізаторів, які додому ніколи вже не повернуться. Одними з перших людей для колонізації Марсу стане подружня пара з Бостона Ярі і Даніель Голден-Кастаньос.

Подружжя зустрілися в соціальних мережах в суспільстві для колонізаторів Марсу, і одружилися в той день, коли Червона планета була найближче до Землі. В результаті Ярі і Даніель, яких напередодні показало NASA, вирішили пройти конкурсний відбір, щоб стати першими марсіанами.

З тисяч претендентів для місії Mars One відібрали 100 осіб, включаючи першу подружню пару. Спочатку було більше 4200 чоловік, з яких для програми відберуть всього 24 учасники. Протягом 20 років їх будуть навчати на спеціальній базі, і вчити, як в умовах цілковитої ізоляції вчитися вирощувати їжу, ремонтувати обладнання і надавати медичну допомогу.

Подружжя Голден-Кастаньос входять в ТОП-5 майбутніх марсіан. Після подорожі пара більше ніколи не повернеться на Землю. При цьому, Ярі і Даніель не збираються заводити дітей.

Разом з Голден-Кастаньос на кораблі Mars One буде ще дві людини. Протягом 18 місяців вони будуть летіти до Червоної планети, залишаючись в маленьких капсулах. Їх ситуацію може полегшити Ілон Маск, який до 2025 року збирається створити на Марсі пілотовану базу, а також вирішити питання з непридатною для життя атмосферою.

Варто зазначити, що родичі подружжя дуже за них переживають, і вчені всіляко намагаються їх заспокоїти. У підсумку, навіть бабуся Ярі змирилась з її рішенням і тепер гордо вимовляє: «Моя внучка летить на Марс». Саме ж подружжя вже живе в тісному будиночку на колесах, готуючись до марсіанських умов.

Варто відзначити, що всі колонізатори розглядають подорож, як можливість людству розвиватися і рости, проводячи дослідження і відправляючи матеріали назад на Землю. Адже все, що вони побачать, буде побачено вперше.

Додатково.