У Харкові пройшла урочиста Асамблея вчених рад

Подія відбулась традиційно 29 січня в Харківському національному університеті ім. В.М. Каразіна і була присвячена 214-й річниці від дня відкриття університету.

Піч час заходу присутні підкреслили унікальну роль харківського вишу і те, що ВНЗ є одним з найстаріших університетів Східної Європи.

В урочистостях взяв участь віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній.

«Ви готуєте кадри для Національної академії наук України. Ваші випускники присутні скрізь. Дуже перспективно виглядають подальший шлях і майбутнє вашого університету».

 Також, відзнаку «Почесного доктора» вручили відомому бізнесмену і метценату Олександру Ярославському. У відповідь Ярославський подарував студентам усіх спеціальностей, аспірантам і викладачам Харківського національного університету підписку на бази даних видавництва Oxford University Press – найвідомішого університетського видавництва в світі. У цих базах представлені англомовні наукові журнали Оксфордського університету, де публікуються наукові дослідження найвідоміших учених світу, включаючи лауреатів Нобелівської премії.

«Це одне з кращих в світі університетських видавництв. Це 330 журналів, повнотекстова база даних. Журнали по всіх галузях науки, головним чином медицини, біології, хімії та інших. Це дорога підписка – близько 1 млн. грн. на 5 років. Жоден університет в Україні не має такої підписки». – ректор ХНУ Віль Бакіров.

Сьогодні ХНУ ім. В.Н. Каразіна – єдина українська установа вищої освіти, яка за даними всіх міжнародних рейтингів університетів віднесена до вузів світового класу.

Нагадаємо.