Останні новини

У двох школярів Харківської області діагностували гепатит А

У селищі Борова двоє учнів п’ятого класу захворіли на гепатит А.

24 січня хворого школяра з ознаками жовтухи госпіталізували до Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні.

У школі провели дезінфекцію приміщень, а класс був переведений на навчання у карантинному режимі: діти займаються лише у своєму кабінеті, до класу не приймаються нові учні, діти не беруть участі у масових заходах тощо. Також у класі введений індивідуальний питний режим. Усі учні класу та працівники школи, які контактували з хворим, пройшли медогляд та здали кров на аналіз.

Аналізом крові 11 лютого був встановлений діагноз гепатиту А ще одній дитині.

За словами лікаря-інфекціоніста Борівської ЦРЛ Олександра Медведєва, клінічні прояви гепатиту А – слабкість, блювота, підвищена температура тіла, пожовтіння шкіри і білків очей, у цієї дитини відсутні. Завдяки вчасно проведеному аналізу крові хворобу вдалося виявити на початковому етапі.

Інші діти з цього класу, у яких не виявили захворювання, продовжують відвідувати школу. Щодня їх оглядає шкільна медсестра, кожній дитині міряють температуру тіла. Класну кімнату та інші приміщення школи обробляють дезінфікуючими засобами.

Нагадаємо.