Останні новини

На Харківщині розвивають освітній простір

За десять місяців на освіту Харківщини з обласного бюджету було спрямовано 5,7 млн грн.

Цьогоріч активно триває модернізація дошкільної освіти. За дев’ять місяців 2019 року створено додатково 730 місць шляхом відкриття 6 закладів дошкільної освіти та 21 додаткової групи у діючих закладах.

За кошти місцевих бюджетів придбано 52 одиниці меблів, м’якого інвентарю, обладнання для 26 закладів дошкільної освіти; проведено ремонт системи опалення в одному закладі загальної середньої освіти Нововодолазької селищної ради».

Також, в області діє 51 опорна школа (58 філій), із них 14 опорних шкіл та 19 філій функціонують у 8 ОТГ.

За цей період було придбано шкільні автобуси, шкільні меблі, комп’ютерна техніка, обладнання для харчоблоків п’яти навчальних закладів Богодухівського району та Роганської селищної ради.

В області розвивається напрямок інклюзивної освіти. Наразі на Харківщині працюють 30 інклюзивно-ресурсних центрів, створено та відкрито 24 ресурсні кімнати, 25 медіатек. Організовано навчання у 268 закладах загальної середньої освіти для 862 учнів різних нозологій, тощо.

Окрім того, коштом обласного бюджету профінансовано матеріально-технічне оснащення Обласної станції юних туристів. 1 млн грн було спрямовано на придбання комплектів шкільної меблі та навчального обладнання

«Ми стежимо за реалізацією проектів на Харківщині. Завдяки активній громадській позиції батьків, керівників освітянських та позашкільних закладів, умови навчання дітей в районах поступово і суттєво покращуються»,- прокоментував голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.