Харків’янам пропонують підготуватись до ЗНО та виграти подарунки

Учнів закладів середньої освіти Харкова запрошують взяти участь у Всеукраїнському чемпіонаті «ЗНО BOT Challenge», який стартує сьогодні, 23 лютого, за 100 днів до початку тестування.

Перевірити свої знання з математикиісторії Україниукраїнської мови та літератури учням 9-11 класів пропонують через спеціально розроблений чат-бот у додатку «Telegram», куди будуть надсилатися завдання. За правильні відповіді нараховуватимуться бали, загальна кількість яких визначить місце учасника у турнірній таблиці. Вирішальними стануть результати таблиці станом на 17:00 2 червня.

Як зазначили організатори, учасники чемпіонату зможуть не лише попрактикуватись у вирішенні програмних завдань ЗНО, а й виграти цінні подарунки. Так, за перше місце у змаганнях з математики учасники зможуть отримати ноутбук, а за друге та третє  – планшети «Apple iPad». Для решти учасників змагань також передбачено спеціальні номінації та призи.

Зареєструватися для участі у чемпіонаті можна за посиланням.
Організатор заходу – Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Довідково. За перший рік створення боту з математики ним скористалися 1,4 тис. осіб, у 2020 році – понад 14 тис. абітурієнтів, а у  2021 році –  майже 20 тис. осіб. Переможцями чемпіонату стали школярі з Харківської, Львівської, Волинської, Одеської та Чернівецької  областей. 

Нагадаємо.