Останні новини

«Бузок» запрошує на відкриття фотовиставки

Фотовиставка  «Споглядання» відкривається 27 серпня.

Фотомитець народився в 1948 році в місті Баку, навчався в Харківському художньо-промисловому інституті на факультеті «Інтер’єр та обладнання», працював на Харківському художньому промисловому комбінаті. Займався проєктуванням і декоративним оформленням громадських інтер’єрів, музеїв, площ.

«У 2008 році на мій ювілей діти подарували мені перший цифровий фотоапарат Olimpus. Це була звичайна «мильниця» 5Мп, але мені вона здавалася фантастикою! Інтерес і бажання займатися фотографією охопили мене з головою», – розповідає Анатолій Верясов.

У 2011-2014 році фото Анатолія Верясова чотири рази потрапляли в десятку кращих у рубриці «Нові імена» за версією журналу Ptotographer і друкувалися в паперовій версії видання.

«Мої улюблені місця для прогулянок з фотоапаратом – околиці Роганського житлового масиву і Докучаєве. 15 хвилин пішки і ти вже в іншому світі. Природа захоплює і не помічаєш, як прогулянка затягнулася на 4-5 годин. Багато вдалих знімків зроблено в селі Огирівка Вовчанського району. Я відкрив для себе казковий світ фотографії, і запрошую вас відчути його енергетику!»

Роботи Анатолія Верясова експонуватимуться в інформаційно-виставковому центрі з 27 серпня по 3 вересня.

Нагадаємо.