Останні новини

У день виборів за правопорядком спостерігатимуть понад 9 тисяч силовиків

Виборча кампанія до місцевих органів влади добігає завершення. 24 жовтня в Україні – день тиші. 25 жовтня – голосування, підрахунок голосів та встановлення результатів.

За правопорядком у день проведення місцевих виборів 25 жовтня в Харківській області спостерігатимуть більше 9 тисяч правоохоронців.

За даними відділу комунікації ГУ НП України в Харківській області, близько 6 тисяч правоохоронців працюватимуть безпосередньо на виборчих дільницях, 1,2 тисячі будуть залучені на патрулювання, також сформований резерв у кількості 1300 працівників.

«У день виборів маршрути груп швидкого реагування поліції в сільських районах та спільні патрулі поліції і нацгвардійців у місті будуть наближені до виборчих дільниць. Особовий склад переведений на посилений варіант виконання службових обов’язків, Ситуаційний центр працює в надзвичайному режимі. Додатково до роботи у ситуаційному центрі залучені працівники різних служб», – зазначили в поліції.

На сьогодні в області створені 73 територіальні виборчі комісії. Усі вони взяті під цілодобову охорону. Охорона окружних та дільничних виборчих комісій здійснюватиметься до завершення підрахунку голосів і вивозу виборчої документації.

У день виборів у кожному територіальному підрозділі поліції працюватимуть по дві слідчо-оперативні групи для швидкого реагування на усі повідомлення про правопорушення та якісного збору первинного матеріалу.

Нагадаємо.