На Харківщині викрили угрупування, яке займалось наркобізнесом

За даними Слідчого управління ГУ НП України в Харківській області, викрили угрупування з семи осіб, які займалося перевезенням та збутом наркотичних засобів та психотропних речовин.

За даними управління, зловмисники займалися перевезенням та збутом наркотичних засобів та психотропних речовин, використовуючи інтернет, де створили сайт на якому приймали замовлення від клієнтів. Оплату за «товар» отримували за допомогою електронного гаманця WebMoney та Easy Pay.

Після переказу грошових коштів клієнтам передавали координати тайників, розташованих в публічних місцях на території Харкова.

Наразі слідчими встановлено функції кожного з учасників групи, місця зберігання «товару» та адреси схованок.

12 лютого під час одночасних обшуків по 10 адресах виявили та вилучили понад один кілограм особливо небезпечних наркотичних та психотропних речовин (героїн, кокаїн, амфетамін та інших) та заготовлені для них пакувальні матеріали.

Попереджена спроба знищити сліди протиправної діяльності у світовій мережі. Вилучена комп’ютерна техніка та засоби зв’язку. Виявлені та вилучені здобуті злочинним шляхом грошові кошти.

Правопорушників затримали у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення всіх каналів отримання наркотичних засобів на території України та їх перекриття.

Нагадаємо.