Юні тхеквондисти привезли 12 золотих медалей з Одеси

Відбувся Всеукраїнський рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ «Південна Пальміра». Участь у змаганнях взяли понад 500 спортсменів з 17 регіонів країни, а також гості з Молдови, які розіграли медалі в п’яти вікових категоріях. За підсумками змагань харківські тхеквондисти здобули 12 золотих, 4 срібні та 12 бронзових медалей, а також посіли третє загальнокомандне місце серед регіонів України, поступившись за цим показником лише одеситам та киянам. Переможцями турніру стали: Руслан Бардаков, Ілля Мікулін, Андрій Чумаченко, Денис Чернов, Дарина Костеневич, Маргарита Крайнова, Аделіна Медведєва, Михайло Умінський, Мілана Правошинська, Ангеліна Казакова, Данило Онишко та Маргарита Холодняк. Нагадаємо. Юні дзюдоїсти виграли Всеукраїнський турнір