Поліна Бугрова – бронзова призерка міжнародного турніру з бадмінтону

У польському Закопане відбувся міжнародний турнір з бадмінтону «Polish International 2021» рівня International Series. Серед призерів харківська спортсменка. В одиночній жіночій категорії бронзову нагороду здобула вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Поліна Бугрова. Їй одній з-поміж 20 українських спортсменів, які боролися за перемогу на цих змаганнях, вдалося увійти до числа призерів. На шляху до медалі Бугрова перемогла харківську бадмінтоністку Марину Ільїнську з рахунком 21:18, 21:19, суперницю з Англії Фрею Редферн 21:18, 19:21, 21:17 та представницю Ірландії Рейчел Дарраг. В півфіналі Поліна поступилася Самії Імад Фарукі з Індії з рахунком 15:21, 21:16, 12:21. Переможницею турніру стала спортсменка з Сінгапуру. Також Поліна Бугрова … Читати далі Поліна Бугрова – бронзова призерка міжнародного турніру з бадмінтону