Перемога збірної України з футболу

Україна в меншості перемогла Португалію і достроково вийшла на Євро-2020! У перші півгодини матчу рахунок був 2: 0 на користь України, з голами Романа Яремчука та Андрія Ярмоленка. Ні до ні після перерви українські футболісти не поступалися по грі португальцям, але інтригу вирішив внести суддя. На 72-й хвилині він показав другу жовту картку Тарасу Степаненку і призначив пенальті у ворота української збірної. 11-метровий реалізував найзоряніший португальський футболіст Кріштіану Роналдо. Цей гол став для Роналдо ювілейним – 700-м в його професійній кар’єрі, але не врятував збірну Португалії від поразки. Фінальний свисток зафіксував перемогу збірної України – 2: 1. Після цієї перемоги … Читати далі Перемога збірної України з футболу