На чемпіонаті України зі стрільби з лука харків’яни здобули 8 нагород

Участь у змаганнях у Харкові взяли близько 300 спортсменів з 14 регіонів країни, які розіграли медалі в двох вікових категоріях у стрільбі з класичного та блокового лука. Харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі. Так, у стрільбі з класичного лука серед дорослих харків’яни здобули 2 срібні та 1 бронзову медалі. Срібним призером в особистих змаганнях серед чоловіків став Віктор Рубан. Володимир Каменський став бронзовим призером у змаганнях серед чоловіків. Срібну медаль здобула жіноча команда Харківської області. В одиночних змаганнях серед жінок найкращий результат серед харків’янок показала Ірина Третьякова, посівши сьоме місце, а чемпіонкою України стала Анастасія … Читати далі На чемпіонаті України зі стрільби з лука харків’яни здобули 8 нагород