Медалі Міжнародного турніру з боксу

Харків’яни вибороли сім медалей на Міжнародному турнірі з боксу. Змагання проходили  у Харкові і зібрали спортсменів з різних країн. Зокрема, участь у турнірі взяли боксери з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Румунії, Хорватії та України. За підсумками змагань збірна України завоювала вісім золотих, сім срібних та 13 бронзових нагород і посіла перше загальнокомандне місце. На рахунку харківських боксерів – три золоті та чотири бронзові нагороди. Перемогу в ваговій категорії до 57 кг отримав В’ячеслав Бригаденко. Микита Горбатенко завоював золоту медаль у вазі до 70 кг. Харків’янин Матвій Ряжба став переможцем у ваговій категорії до 80 кг. Бронзові медалі здобули: Данило Дрижак … Читати далі Медалі Міжнародного турніру з боксу