Ірина Попова виграла рейтингові перегони у Туреччині

Харківська велосипедистка Ірина Попова виграла міжнародні рейтингові перегони з МТБ другої категорії «Bisiklet Vadisi MTB Cup». Змагання відбулися у турецькій Сакар’ї. Підопічна ЗТУ Романа Коробова стала найкращою в олімпійській дисципліні крос-кантрі. Перемога в Ірини вийшла з очевидною перевагою. Аліну Саркулову з Казахстану, яка стала другою, і «бронзову» Варінсорн Фетпрафан із Таїланду, титулована українська спортсменка випередила на фініші майже на дві хвилини. Цей успіх приніс Ірині Поповій 30 балів. Усього за нагороди та бали боролися тринадцять велосипедисток із шести країн. У чоловічому крос-кантрі у рейтингові очки заїхав харків’янин Олександр Коняєв, який посів підсумкове десяте місце із 32 учасників, які представляли 11 … Читати далі Ірина Попова виграла рейтингові перегони у Туреччині