Харківські велогонщики завоювали 18 нагород на чемпіонаті України

В Києві відбувся чемпіонат України на відкритому треку в олімпійських видах програми серед еліти та юніорів. Серед нагород збірної Харківської області – 7 золотих медалей. Участь у змаганнях брали 120 спортсменів з 12 областей України. За підсумками турніру харківські велогонщики здобули в шести олімпійських дисциплінах 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзові медалі. Переможцями та призерами чемпіонату серед еліти стали: Єгор Коробов – 1-е місце у командному спринті серед чоловіків у складі об’єднаної команди разом зі львівськими спортсменами; Богдан Данильчук – 1-е місце у кейріні серед чоловіків, 2-е місце у спринті серед чоловіків; Владислав Денисенко – 1-е місце у спринті … Читати далі Харківські велогонщики завоювали 18 нагород на чемпіонаті України